Twoje ulubione chwile wydrukowane w wysokiej jakości na drewnie.

ArtWoodArt 20cm x 30cm to idealny rozmiar do wydrukowania zdjęć rodzinnych. Niestandardowe zdjęcia z drewna stanowią wyjątkowe prezenty dla rodziny i przyjaciół. Dumnie pokaż swoje zdjęcie wydrukowane na drewnie w domu lub w pracy. ArtWoodArt aby pamiętać i pielęgnować osoby najcenniejsze dla Ciebie. Rozmiar 20cm x 30cm nie jest zbyt duży na biurko i nie za mały na ścianę to idealna pamiątka dla ludzi których kochasz.
Ładowanie fotografii...

Chwytając obrazek można go wykadrować wg. swoich potrzeb.

Po wydrukowaniu napis "fotolia" nie będzie widoczny.

Zmień rozmiar
Laminat
Passe-partout?
Biały poddruk?
Rama?
Kadr
Standard
Kadr
Efekty
Cena: 0 zł
Rabat: 0 zł
Stara cena: 0 zł
Ilość
Wyrażam zgodę na wykorzystanie zdjęcia do celów marketingowych

Wizualizacje

Inne produkty

 • ArtWoodArt 15cm x 15cm to idealny rozmiar do wydrukowania fotografii na drewnie i postawienia jej na szafce w domu lub na biurku w pracy. Zdobądź jeden do każdego pokoju. Kup jeden, dwa lub sto - drewnianych obrazków 15cm x 15cn to idealny rozmiar do każdego zdjęcia! Dodatkowo ma opcję bezpłatnego stojaka!

  68,00 zł
 • ArtWoodArt 20 x 20. Spraw aby Twoje zdjęcia trwały wiecznie na wydruku 20cm x 20cm. Jest wystarczająco mały na biurko ale i wystarczająco duży aby zobaczyć wszystkie szczegóły słojów drewna oraz zdjęcia. Nadaj drugie życie swoim wspomnieniom.

  78,00 zł
 • ArtWoodArt 30 x 30. Dodaj zdjęciom efekt WOW dzięki niestandardowemu drewnianemu drukowi 30cm x 30cm. Idealne na każdą okazję. Twoje piękne zdjęcia na drewnie będą trwać wiecznie. Nasz opatentowany proces drukowania pozwala naszemu zespołowi specjalistów przenosić zdjęcia na drewno, tworząc unikalne, jedyne w swoim rodzaju dzieła sztuki.

  106,00 zł
 • ArtWoodArt 40 x 40. Chcesz pochwalić się swoim zdjęciem ? Zatem wydruk 40cm x 40cm jest dla Ciebie. Twórz niestandardowe zdjęcia drukowane na drewnie. Zachowaj tą chwile na zawsze. Dzięki naszemu opatentowanemu procesowi możesz przenieść swoje ulubione zdjęcie na drewno, a twoje najlepsze wspomnienia zostaną z Tobą na zawsze.

  150,00 zł
 • ArtWoodArt 15cm x 20cm to idealny rozmiar do wydrukowania fotografii na drewnie i postawienia jej na szafce w domu lub na biurku w pracy. Zdobądź jeden do każdego pokoju. Kup jeden, dwa lub sto - drewnianych obrazków 15cm x 20cm to idealny rozmiar do każdego zdjęcia! Dodatkowo ma opcję bezpłatnego stojaka!

  72,00 zł
 • ArtWoodArt 28 x 36. Twoje zdjęcia z drewna są doskonałym prezentem na każdą okazję. Czy jest lepszy rozmiar niż wydruk fotograficzny 28cm x 36cm? Przenieś swoje ulubione zdjęcia na drewno. Niech bliscy zakochają się z druku na drewnie. Nadaj niesamowite ciepło Twoim pomieszczeniom.

  128,00 zł
 • ArtWoodArt 30 x 40. Poranki mogą być trudne. Jeżeli zbudzisz się i pierwsze co zobaczysz to Twoje najlepsze chwile z wakacji wydrukowane na przepięknym ciepłym drewnie w formacie 30 x 40 to Twój dzień już będzie udany. Jest wystarczająco duży, aby zobaczyć go nawet z przymrużonymi oczami. Obudź się, wykorzystaj dzień i wydrukuj na drewnie kolejne...

  154,00 zł
 • ArtWoodArt 30 x 45. Nadruk w drewnie 30cm x 45cm to idealny rozmiar średniej wielkości do dekoracji każdego pomieszczenia w domu! Niezależnie od tego, czy chcesz pokazać swoje ulubione zdjęcia z wakacji, zdjęcia ze ślubu czy po prostu dzieło sztuki. Nasz druk na drewnie 30cm x 45cm to dobry wybór.

  176,00 zł
 • ArtWoodArt 40 x 50. Masz ścianę, która prosi o jakiś nowy kolor? Obraz na ,który tylko czeka, aby zamienić go w tętniącą życiem sztukę ścienną z drewna? artWoodart wydrukuje Twoje ulubione zdjęcia bezpośrednio na drewnie. Niezależnie od tego, czy jest to prezent fotograficzny, czy tylko niewielki dodatek koloru, niestandardowy wydruk fotograficzny 40 x 50...

  214,00 zł
 • ArtWoodArt 38 x 58. Twoje zdjęcia z drewna są doskonałym prezentem na każdą okazję. Czy jest lepszy rozmiar niż wydruk fotograficzny 38 x 58? Przenieś swoje ulubione zdjęcia na drewno. Dajemy 100% gwarancji zadowolenia. Wrócisz po więcej.

  278,00 zł
 • ArtWoodArt45x60. Kochasz naturę? Lubisz drewno ? Podoba Ci się naturalny wygląd i ciepło jakie wnosi do Twojego domu druk na drewnie ? Ten rozmiar jest największy z naszej bazy. Ponieważ jest duży odwzorowanie szczegółów jest niesamowite. Jest duży , bardzo duży i nic się z nim nie równa.

  324,00 zł
 • ArtWoodArt 30 x 60. Dzięki niestandardowemu drukowi na drewnie 30 x 60 Twoje zdjęcia nigdy nie wyglądały lepiej. Idealny do zdjęć panoramicznych. Nasz personel ręcznie wybierze idealny kawałek drewna, aby Twoje drewniane ściany wyglądały niesamowicie.

  198,00 zł
 • ArtWoodArt 25 x 51. Nie masz zbyt wiele miejsca na ścianie a chcesz mieć panoramę. Dzięki niestandardowemu drukowi na drewnie 25 x 51 Twoje zdjęcia nigdy nie wyglądały lepiej. Idealny do mniejszych powierzchni. Nasz personel ręcznie wybierze idealny kawałek drewna, aby Twoje drewniane ściany wyglądały niesamowicie.

  172,00 zł

Newsletter

Copyright © artwoodart.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl