Co to jest Art Wood Art?

Co to jest Art Wood Art?

Co to jest Art Wood Art?

Każde drewno opowiada własną historię. Podobnie jak odciski palców, żadne dwa arkusze drewna nie mają takiego samego nadruku. To sprawia, że wydruki na drewnie wyróżniają się na tle innych podłoży drukowych. Kiedy słoje drewna pojawiają się w grafice lub zdjęciach, obraz jest podkreślony subtelnym organicznym tonem. Każdy obraz to dzieło sztuki. Gdzie drewno i Twoje zdjęcie razem mają swoją historii i dusze. Ocieplą każde wnętrze. W artWoodart mamy pasję do drukowania zdjęć na drewnie. Dzięki wyspecjalizowanemu procesowi wykonujemy druki bezpośrednio na drewnie w najwyższej jakości. Uzyskując niezwykle żywe kolory, zachowując wysoką jakość bez utraty przejrzystości.

Infografika

Ożyw swoje fotografie

Ożyw swoje fotografie

Robienie zdjęć to niewątpliwie najlepszy sposób na zachowanie wspaniałych wspomnień. Ale jeżeli trochę znudziły Cię już zwykłe fotografie druk na drewnie jest fantastyczną alternatywą. ArtWoodArt to idealne rozwiązanie. Drukowanie zdjęć na drewnie nadaje nowe życie obrazom, Całkowicie zmienia wygląd i za każdym razem jak patrzysz na fotografii masz wrażenie że zatrzymał się czas.

Najlepsza alternatywa dla druku na płótnie

Najlepsza alternatywa dla druku na płótnie

Płótno jest bardzo popularnym madium od wielu lat. Opatrzyło się już to. W ArtWoodArt dbamy o to aby nasze wydruki wyróżniały się spośród tradycyjnych zdjęć papierowych w ramce jak i spośród płócien. Zamiast drukować tradycyjnie spróbuj czegoś nowego.. Bezpośredni druk na drewnie daje Ci cos czego nie ma żadne inne podłoże. Zakochasz się.


Bez białego

Z białym

Wykończenie wydruku

Istnieją 2 możliwości druku ,  bielą i bez. Jeżeli wybierzesz druk bez białego koloru zdjęcia nabiorą pięknego charakteru. Drewno nada naturalny ciepły i oryginalny wygląd. Zdjęcia będą wypełnione falami pięknych słojów drewna. Każde drewno tworzy unikatowy i niepowtarzalny wzór. Nie ma drugiego takiego samego obrazka. Każde zdjęcie jest inne niepowtarzalne. Nie ma drugiego takiego samego wydruku. Jeżeli zaś wybierzesz  druk z białym kolorem. Nada Ci to bardziej wyrazistych barw. Ale zatraci się ciepło i niepowtarzalność drewna.

Ramy dla Twojego zdjęcia

Ramy dla Twojego zdjęcia

Dodaj do swojego zdjęcia piękna ramę. Każda rama wykonywana i oprawiana jest przez zaufanego Polskiego rzemieślnika. Cenimy sobie dbałość o szczegóły i wspieramy Polskie firmy. Jak każdy dodatek tak i ta rama upiększy Twoje zdjęcie. Twój wydruk na drewnie stanie się prawdziwym dziełem sztuki.

Biały

Naturalne drewno

Czarny


ArtWoodArt

Zamówienie to parę prostych kroków

Zamówienie to parę prostych kroków

Twoje zwykłe zdjęcie

Twoje zwykłe zdjęcie

Twoje zdjęcie na drewnie

Twoje zdjęcie na drewnie

Przekonaj się sam

Każda deska jest inna. Nigdy nie ma i nie będzie 2ch takich samych obrazków. Każdy obraz i Twoje zdjęcie na drewnie będzie jak odcisk palca oryginalne i niepowtarzalne. Twoje zdjęcie łączy się ze słojami drewna Twoja historia przeplata się z dusza drewna.

Gwarancja

Gwarancja

Zadowolony klient to podstawa.

Ręczna robota

Ręczna robota

Każdy etap jest sprawdzany od początku do końca. Robią to najlepsi ludzie z pasją.

Kochamy naturę

Kochamy naturę

Każdy zakup wspiera sadzenie nowych drzew.

Detal tkwi w drewnie

Detal tkwi w drewnie

Każdy obraz jest inny niepowtarzalny. Nie ma drugiego takiego samego obrazu.

Łatwy montaż

Łatwy montaż

Każdy nasz obraz posiada podcięcia z tyłu do łatwego montażu.

Co dostajesz w środku?

Co dostajesz w środku?

Każdy zestaw posiada: solidne opakowanie, Twój wymarzony obraz i niespodziankę w środku.

Zacznij swoją przygodę

Poszukaj w swojej pamięci chwil które chcesz zatrzymać na dłużej. Daj im drugie życie. Każde zdjęcie na drewnie jest jedyne w swoim rodzaju. Nie ma drugiego takiego samego obrazka. Każde jest wyjątkowe.

STWÓRZ SWÓJ NADRUK

Zacznij swoją przygodę


Newsletter

Copyright © artwoodart.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl