O nas

Drukiem zajmujemy się już od ponad dekady. Jesteśmy zespołem utalentowanych ludzi którzy pasjonują się drukiem na drewnie. Tworzymy wydruki na drewnie dla artystów i fotografów oraz indywidualnych klientów. Uwielbiamy to co robimy i cieszymy się kiedy możemy dać radość innym ludziom. Wierzymy, że naszym obowiązkiem jest wytwarzanie produktów najwyższej jakości, zgodnych z naszymi przekonaniami.

Jesteśmy zespołem ludzi Kochających naturę i ekologie. Cieszymy się że możemy połączyć nasza pasję z naturą. Znamy techniki druku jak mało kto, potrafimy doskonale odzwierciedlić każdy szczegół na zdjęciu. Ideą naszej strony jest  łączenie sztuki , kultury , fotografii w coś pięknego.

Na naszej stronie chcemy dać Wam możliwość  wydrukowania waszych wspomnień na czymś mega oryginalnym czym jest właśnie drewno , chcemy również promować artystów i pomagać im się rozwijać. Dlatego dajemy im możliwość sprzedawania prac na naszym nośniku. Którym jest naturalne piękne drewno nadające pomieszczeniom ciepło i niesamowity klimat.

Każdy obraz jest jak odcisk palca. Drugiego takiego samego nie ma.


Newsletter

Copyright © artwoodart.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl