Twoje ulubione chwile wydrukowane w wysokiej jakości na drewnie.

ArtWoodArt45x60. Kochasz naturę? Lubisz drewno ? Podoba Ci się naturalny wygląd i ciepło jakie wnosi do Twojego domu druk na drewnie ? Ten rozmiar jest największy z naszej bazy. Ponieważ jest duży odwzorowanie szczegółów jest niesamowite. Jest duży , bardzo duży i nic się z nim nie równa.

Ładowanie fotografii...

Chwytając obrazek można go wykadrować wg. swoich potrzeb.

Po wydrukowaniu napis "fotolia" nie będzie widoczny.

Zmień rozmiar
Laminat
Passe-partout?
Biały poddruk?
Rama?
Kadr
Standard
Kadr
Efekty
Cena: 0 zł
Rabat: 0 zł
Stara cena: 0 zł
Ilość
Wyrażam zgodę na wykorzystanie zdjęcia do celów marketingowych

Wizualizacje

Inne produkty

 • ArtWoodArt 15cm x 15cm to idealny rozmiar do wydrukowania fotografii na drewnie i postawienia jej na szafce w domu lub na biurku w pracy. Zdobądź jeden do każdego pokoju. Kup jeden, dwa lub sto - drewnianych obrazków 15cm x 15cn to idealny rozmiar do każdego zdjęcia! Dodatkowo ma opcję bezpłatnego stojaka!

  68,00 zł
 • ArtWoodArt 20 x 20. Spraw aby Twoje zdjęcia trwały wiecznie na wydruku 20cm x 20cm. Jest wystarczająco mały na biurko ale i wystarczająco duży aby zobaczyć wszystkie szczegóły słojów drewna oraz zdjęcia. Nadaj drugie życie swoim wspomnieniom.

  78,00 zł
 • ArtWoodArt 30 x 30. Dodaj zdjęciom efekt WOW dzięki niestandardowemu drewnianemu drukowi 30cm x 30cm. Idealne na każdą okazję. Twoje piękne zdjęcia na drewnie będą trwać wiecznie. Nasz opatentowany proces drukowania pozwala naszemu zespołowi specjalistów przenosić zdjęcia na drewno, tworząc unikalne, jedyne w swoim rodzaju dzieła sztuki.

  106,00 zł
 • ArtWoodArt 40 x 40. Chcesz pochwalić się swoim zdjęciem ? Zatem wydruk 40cm x 40cm jest dla Ciebie. Twórz niestandardowe zdjęcia drukowane na drewnie. Zachowaj tą chwile na zawsze. Dzięki naszemu opatentowanemu procesowi możesz przenieść swoje ulubione zdjęcie na drewno, a twoje najlepsze wspomnienia zostaną z Tobą na zawsze.

  150,00 zł
 • ArtWoodArt 15cm x 20cm to idealny rozmiar do wydrukowania fotografii na drewnie i postawienia jej na szafce w domu lub na biurku w pracy. Zdobądź jeden do każdego pokoju. Kup jeden, dwa lub sto - drewnianych obrazków 15cm x 20cm to idealny rozmiar do każdego zdjęcia! Dodatkowo ma opcję bezpłatnego stojaka!

  72,00 zł
 • ArtWoodArt 20cm x 30cm to idealny rozmiar do wydrukowania zdjęć rodzinnych. Niestandardowe zdjęcia z drewna stanowią wyjątkowe prezenty dla rodziny i przyjaciół. Dumnie pokaż swoje zdjęcie wydrukowane na drewnie w domu lub w pracy. ArtWoodArt aby pamiętać i pielęgnować osoby najcenniejsze dla Ciebie. Rozmiar 20cm x 30cm nie jest zbyt duży na biurko i nie...

  98,00 zł
 • ArtWoodArt 28 x 36. Twoje zdjęcia z drewna są doskonałym prezentem na każdą okazję. Czy jest lepszy rozmiar niż wydruk fotograficzny 28cm x 36cm? Przenieś swoje ulubione zdjęcia na drewno. Niech bliscy zakochają się z druku na drewnie. Nadaj niesamowite ciepło Twoim pomieszczeniom.

  128,00 zł
 • ArtWoodArt 30 x 40. Poranki mogą być trudne. Jeżeli zbudzisz się i pierwsze co zobaczysz to Twoje najlepsze chwile z wakacji wydrukowane na przepięknym ciepłym drewnie w formacie 30 x 40 to Twój dzień już będzie udany. Jest wystarczająco duży, aby zobaczyć go nawet z przymrużonymi oczami. Obudź się, wykorzystaj dzień i wydrukuj na drewnie kolejne...

  154,00 zł
 • ArtWoodArt 30 x 45. Nadruk w drewnie 30cm x 45cm to idealny rozmiar średniej wielkości do dekoracji każdego pomieszczenia w domu! Niezależnie od tego, czy chcesz pokazać swoje ulubione zdjęcia z wakacji, zdjęcia ze ślubu czy po prostu dzieło sztuki. Nasz druk na drewnie 30cm x 45cm to dobry wybór.

  176,00 zł
 • ArtWoodArt 40 x 50. Masz ścianę, która prosi o jakiś nowy kolor? Obraz na ,który tylko czeka, aby zamienić go w tętniącą życiem sztukę ścienną z drewna? artWoodart wydrukuje Twoje ulubione zdjęcia bezpośrednio na drewnie. Niezależnie od tego, czy jest to prezent fotograficzny, czy tylko niewielki dodatek koloru, niestandardowy wydruk fotograficzny 40 x 50...

  214,00 zł
 • ArtWoodArt 38 x 58. Twoje zdjęcia z drewna są doskonałym prezentem na każdą okazję. Czy jest lepszy rozmiar niż wydruk fotograficzny 38 x 58? Przenieś swoje ulubione zdjęcia na drewno. Dajemy 100% gwarancji zadowolenia. Wrócisz po więcej.

  278,00 zł
 • ArtWoodArt 30 x 60. Dzięki niestandardowemu drukowi na drewnie 30 x 60 Twoje zdjęcia nigdy nie wyglądały lepiej. Idealny do zdjęć panoramicznych. Nasz personel ręcznie wybierze idealny kawałek drewna, aby Twoje drewniane ściany wyglądały niesamowicie.

  198,00 zł
 • ArtWoodArt 25 x 51. Nie masz zbyt wiele miejsca na ścianie a chcesz mieć panoramę. Dzięki niestandardowemu drukowi na drewnie 25 x 51 Twoje zdjęcia nigdy nie wyglądały lepiej. Idealny do mniejszych powierzchni. Nasz personel ręcznie wybierze idealny kawałek drewna, aby Twoje drewniane ściany wyglądały niesamowicie.

  172,00 zł

Newsletter

Copyright © artwoodart.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl